Poczuj się jak w domu!

Wynajem mieszkania na doby – Gdańsk

Jeśli planujesz kilkudniowy przyjazd do Gdańska i zależy Ci, aby spędzić czas w wygodnym, ekskluzywnym miejscu, skorzystaj z oferty wynajmu mieszkania na doby w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach. Nasze apartamenty charakteryzuje bliskość najważniejszych węzłów komunikacyjnych, ale nie tylko — dla nas luksus oznacza również komfort wypoczynku z dala od zgiełku dużego miasta. Oferujemy mieszkania wyposażone w nowoczesne, wysokiej jakości sprzęty, z dostępem do ogrodów lub tarasów i balkonów.

Horeszków, Wiewiórcza lub Witosa w Gdańsku — wynajem mieszkania na doby

Wygodne mieszkanie podczas pobytu w innym mieście to podstawa zarówno gdy przyjeżdżasz w celach turystycznych, jak i biznesowych. Wynajmujemy mieszkania o różnej powierzchni, dlatego z całą pewnością znajdziesz apartament, w którym poczujesz się komfortowo. Polecamy luksusowe mieszkania przeznaczone dla jednej lub dwóch osób oraz większe, w których możesz zamieszkać wraz z przyjaciółmi. Po intensywnym zwiedzaniu Gdańska wypoczniesz w zacisznym ogrodzie lub na tarasie.

Wyjątkowe wyposażenie w trosce o Twoją wygodę

Oferując wynajem mieszkań na doby, dbamy o każdy szczegół, byś meldując się, od razu mógł cieszyć się doskonałymi warunkami. W standardzie otrzymujesz kuchnię wyposażoną w podstawowe urządzenia: kuchenkę, toster, lodówkę, czajnik, niezbędne naczynia. Dostęp do darmowego WiFi, telewizor wiele innych udogodnień pomogą Ci cieszyć się wypoczynkiem od początku pobytu w Gdańsku. Dzięki zastosowaniu zamków cyfrowych możesz zameldować się i wymeldować w dowolnym momencie. Nie musisz spieszyć się ani stresować nieplanowanymi opóźnieniami — nasze ekskluzywne mieszkanie czekać na Ciebie będzie o każdej porze!

Zachęcamy do rezerwacji jednego z luksusowych apartamentów w Gdańsku. Gwarantujemy satysfakcję z pobytu i doskonałe warunki do relaksu. Zapraszamy!

Gdzie jesteśmy?