Poczuj się jak w domu!

Apartamenty na doby Gdańsk

Apartamenty wynajem na doby to doskonala okazja na spędzenie udanego wypoczynku. Masz kilka przykrych doświadczeń z sieciowymi hotelami lub pensjonatami? Na wyjeździe lubisz spędzać czas na własnych warunkach? Wybierz jeden z naszych apartamentów w Gdańsku na wynajem krótkoterminowy. Sprawdź wyposażenie, liczbę sypialni, dodatkowe atuty i zarezerwuj wybraną opcję! Zapraszamy!

A Place Like Home, czyli dom w podróży

Hotele, hostele czy pensjonaty mają swoje zalety, jednak trudno nie dostrzec również minusów, dla których tak chętnie poszukujemy lepszych alternatyw. Cienkie ściany pomiędzy pokojami, sztywno ustalone godziny wydawania śniadań, jednolity styl aranżacji wnętrz, maleńkie łazienki i minimalne wyposażenie to tylko kilka powodów, dla których warto zdecydować się na wynajem apartamentu na doby. Co możemy Ci zaoferować? Przytulne, oryginalne wnętrza łączące w sobie elementy stylu skandynawskiego, boho i loft, prywatność oraz niezależność. Przekonaj się, jak komfortowa może być Twoja podróż do Gdańska!

Apartamenty: Gdańsk — wynajem na doby

Dostępne w naszej ofercie apartamenty na doby położone są w spokojnych, bezpiecznych dzielnicach Gdańska. Otoczenie zieleni zapewni Ci poczucie prywatności i bezpieczeństwa, o które trudno w hotelach zlokalizowanych w zatłoczonym centrum miasta. Zapomnij o godzinach rozpoczęcia czy zakończenia doby hotelowej, przez które nieraz musiałeś spędzić sporo czasu w lobby. Nasze apartamenty wyposażone są w zamki cyfrowe pozwalające na dostęp o dowolnej porze. Sprawdź, jakie elementy obejmuje standard w A Place Like Home!

Apartament na doby: Gdańsk

Zwykle w hotelowych pokojach znajdują się mikroskopijne lodówki, słabej jakości suszarki do włosów, małe telewizory i czajniki elektryczne. W naszym apartamentach na wynajem na doby Gdańsku znajdziesz oprócz tego miękkie ręczniki, zestawy do kawy lub herbaty, w pełni wyposażone kuchnie, pralki, przybory kuchenne, piekarniki, tostery, ekspresy do kawy, grille, sprzęt do prasowania oraz wygodne meble wypoczynkowe. Co jeszcze oferujemy w standardzie? Dostęp do szybkiego WiFi, parking, kominek oraz widok na piękny ogród otaczający obiekt. Serdecznie zapraszamy do rezerwowania naszych apartamentów w Gdańsku!

Gdzie jesteśmy?